Scroll to top

rewards


EXP.REWARDS

Przeżycia, które budują pozytywne konotacje z marką pracodawcy.

EXP-REWARDS to sprawdzone rozwiązanie, które na polskim rynku proponujemy klientom indywidualnym od dekady w postaci voucherów na rozmaite atrakcje oferowane przez nasze serwisy Prezentmarzeń oraz Go-Racing. Nagroda pozwalająca na przeżycie określonych emocji to również idealny benefit motywujący Twoich pracowników. W zależności od potrzeb możesz wybierać spośród 3500 atrakcji, dostarczających niezapomnianych przeżyć tak różnych, jak Twoi pracownicy. To doskonałe rozwiązanie uzupełniające istniejącą już w organizacji ofertę programu kafeteryjnego czy grywalizacji.

-

Co zyskuje pracownik?

ik1

rozwój osobisty

ik2

work-life balance

ik3

odkrywanie i rozwijanie nowych pasji

Co zyskuje organizacja?

ik4

narzędzie motywacyjne dostosowane do potrzeb współczesnego pracownika

ik5

ośmiokrotny wzrost zaangażowania pracowników (wg. badania Globalforce)

ik6

większa skuteczność w realizacji celów twojego zespołu

Dlaczego elastyczny system wynagrodzeń jest tak ważny?

ZWIĘKSZ ZAANGAŻOWANIE

Według badania, Globalforce pracownicy otrzymujący regularnie drobniejsze nagrody wykazują ośmiokrotnie większe zaangażowanie niż ci, spodziewający się bonusa raz w roku.

MOTYWYUJ SKUTECZNIEJ

Wg najnowszych badań Deloitte, zdecydowana większość pracowników nie dostrzega motywacyjnych aspektów w systemie płac funkcjonującym w ich miejscu pracy.

REAGUJ NA ZMIANY POKOLENIOWE

Dzisiejsi pracownicy to zróżnicowana grupa ludzi, którzy oczekują że system wynagrodzeń będzie zgodny ze stylem ich życia, komunikacji i pracy.

ZACZNIJ DZIAŁAĆ

Z problemem tym boryka się wiele firm, oraz szefów działów HR. W badaniu Global Human Capital Trends 37 proc. respondentów uznało system wynagradzania za bardzo ważny, jednak tylko co dziesiąty badany zadeklarował „pełną gotowość” do zajęcia się tym tematem.

Nagradzaj pozytywnymi emocjami

Wykorzystaj efektywniej swój budżet korzystając z rozwiązania opartego na potędze pamięci emocjonalnej (więcej). Skorzystaj z jednej ze standardowo oferowanych przez nas form nagród lub skontaktuj się z nami w celu przygotowania indywidualnego rozwiązania odpowiadającego potrzebom Twojej organizacji.

exp_reward_1

bilet
na event

 

exp_reward_2

karta
przedpłacona

exp_reward_3

dedykowany
event

Zapytaj o wycenę


Za kierownicąPakiety pobytoweW powietrzuW wodzieEkstremalneRelaks i urodaKreatywneKulinaria i degustacjeSportowe


Dlaczego
exp-pro?

poprawa subiektywnej oceny atmosfery pracy wg teorii Marigold Linton

budowanie sieci pozytywnych skojarzeń z pracodawcą

poprawa jakości czasu wolnego pracowników

Sprawdź nasze rozwiązania

Rekomendacje

Maciej Czerwiński

Nietuzinkowa oferta firmy Emotivo Sp. z. o. o., czyli prezenty w formie niezapomnianych przeżyć, zawsze wzbudzały ogromne zainteresowanie wśród naszych pracowników, klientów oraz kontrahentów biznesowych.

- Maciej Czerwiński
Dyrektor ds. Marketingu, PPHU 'Specjał' Sp. z o. o.

Mateusz Kuklewicz

Do chwili obecnej wręczyliśmy ponad 300 nagród w postaci emocjonalnych prezentów. Oryginalność, różnorodność i dostępność oferowanych atrakcji na terenie całej Polski spotkały się z wielką aprobatą naszych klientów.

Mateusz Kuklewicz
Business Development Manager, one2tribe Sp. z o.o.

Wspólna zabawa w tunelu aerodynamicznym naszego nowego zespołu projektowego działu IT świetnie sprawdziła się jako niestandardowa forma integracji. Rozwiązanie pomogło oszczędzić mnóstwo czasu przy organizacji standardowego wydarzenia. Polecam.

Roman Walczak
Senior Engineer, LG Electronics Polska Sp. z o. o

Współzawodnictwo i świetna zabawa na torze kartingowym pomogła naszemu rozproszonemu zespołowi sprzedaży bliżej się poznać i zbudować wspólny fundament do osiągania przyszłych celów biznesowych. Dzięki kreatywności i elastyczności rozwiązań Emotivo Sp. z o. o., z duża przyjemnością mogę każdemu zarekomendować współpracę.

Ewa Machałowska
dyr. działu sprzedaży, BMS Polska Group Sp. z o.o.

Dzięki firmie Emotivo Sp. z o.o. udało nam się zorganizować wyjazd na poligon dla grupy dziennikarzy, podczas którego. uczestnicy mieli możliwość zasiąść za sterami czołgu Merida T-55, co pozwoliło jeszcze bardziej merytorycznie zrecenzować grę “World of Tanks”. Dzięki sprawnej realizacji projektu oraz bardzo pozytywnemu odbiorowi naszych gości, możemy polecić współpracę wszystkim szukającym nietypowych pomysłów na działania promocyjne.

Karolina Urban
Gambitious Digital Entertainment

Wspólnie z Emotivo Sp. z o.o. przygotowaliśmy event motoryzacyjny podczas którego nasi najlepsi handlowcy mieli możliwość poprowadzenia Lamborghini Gallardo. Świetna zabawa z udziałem pojazdu tej klasy spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem wśród naszych pracowników.

Marta Kieruzal
dyr. departamentu HR, KGHM Polska Miedź S.A.

Kontakt

konradpekalaexppro

Konrad Pękała

B2B Manager

  • Our address

  • Email

  • Phone number

Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas